Kürtaj sonrası arkadan ilişki yoluyla ilişkiye girdim.Tekrar hamile kalmış olabilir miyim?

1 martta kürtaj oldum sonrasında arkadan ilişkiye girdim karnımda sabah kalktığımda ve akşam yatarken hafif kasılmalar oluyor. gün içerisindede hafif mide bulantım. tekrar hamile kalmış olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı :

Arkadan ilişki ile vajinaya sızma olmadıkça  hamilelik şansı yoktur.

a********** :

merhaba hocam ben 8 haftalık hamiletken bebegimin kalp atışları durdu kürtaj oldum.kürtajdan sonra ilk adeti görmeden hamile kalıtrsam bir riski var mıdır tehlikeli olur mu.teşekkür ederim...

Cevap:

Bu duruma kadın doğum uzmanlarına muayene olarak karar verilmelidir. Belli tetkikler yapılması gerekebilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.