Adetm 5 gün gecikti hamile miyim?

Merhabalar doktor bey 27 ocakta en son birlikteliğimi yaşadım norlevo kullandım.. adetim erken geldi 5 gün sürdü.. 07.02.2013 11.02.2013 arası.. 25 şubatta kanda gebelik testi yaptırdım o.41.. referans değeri 0-5 çıktı.. daha sonra bir birliktelik yasamadım, fakat şuan adetm 5 gün gecikti hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yok ama gecikme için bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.