17 ocakta sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu ama içine boşalma falan olmadı kıyafetinin üzerine de boşalıp boşalmadığımı hatırlamıyor

merhabalar. sevgilimle 17 ocakta sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu ama içine boşalma falan olmadı kıyafetinin üzerine de boşalıp boşalmadığımı hatırlamıyorum.benim üzerimde de pantolon vardı.geçen ay düzenli olarak adetini gördü. bu ay ise adetini görme gününü 10 gün falan geçti. hamile kalma ihtimali

Tahlil.com Cevabı : 10 günlükte olsa adet olunmuş hamilelik ihtimalide ortadan kalkmış durumda.