lişkiye girdikten 1 gün sonra adet oldum. 13 gün sonunda sol kasık ve bel ağrısı göğüste şişlik ve mide bulantısı meydana geldi. Test yaptım negatif çıktı.

Merhaba efendim.rnİlişkiye girdikten 1 gün sonra adet oldum. 13 gün sonunda sol kasık ve bel ağrısı göğüste şişlik ve mide bulantısı meydana geldi. Test yaptım negatif çıktı. Takvime göre adetime 6 gün var ama bu belirtiler beni çok korkutuyor hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.