Lütfen yardim hamile miyim?

Merhaba 13.07.2022 tarihinde son adet başlangıcı normal süreçlerim 35-40 günlerde adet görmekteyim. 17.08.2022 tarihinde yaptığın teste idrarda pozitif olarak gördüm ve ertesi gün Dr gittim vajinal ultrasyonda herhangi bir kese göremedi rahimde kalinlasma ve sol kan*l arkasında sivi var dendi beta hcg yapıldı ve 667 çıktı 1 hafta sonra gel dendi özellikle sivi ve değer normalmidir bu süreçte herhangi bir ağrım yada kanama lekelemeyin yok sadece göğüs hassiyeti var doktor sivi var değer 1 hafta sonra bakmak lazım dedi dis gebelik mıdır

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba ilk çıkan Beta Hcg değeriniz gayet iyi.Doktorunuz 1 hafta sonra bu testi ve ultrason muayenesini tekrarlayacaktır.Şu durumda ilk olarak akla dış değil normal gebelik gelir. Bir sonraki muayenenizi beklemenizi öneriyoruz. Bir problem görülmüyor. Bir sonraki muayenede Beta hcg değerinin yükselmesi ve ultrasonda kesenin görülmesi gebeliği teyit edecektir. Şimdi rahat olun ve gebelikle ilgili pozitif düşünce içinde olun. Sağlıklı günler diliyorum.