Meraba hocam ilişkiden 30 gün sonra bir kadın doğum uzmanına muane oldum. Rahim duvarı ince temiz gö

Tahlil.com Cevabı : Meraba hocam ilişkiden 30 gün sonra bir kadın doğum uzmanına muane oldum. Rahim duvarı ince temiz görünüyo dedi, hamilelik olsa belli olur muydu diye sorduğumda, hayır daha çok küçük görülmez dedi 30 günlükken. Sizce rahmin temiz ve duvarın ince olması gebeliğin olmadığının kesin kanıtı mıdır yoksa gerçekten 30 günde ultrasondan anlaşılmaz mı.