Merebalar biz kız arkadaşımla yaklaşık olarak 3 ay önce bi ilişkiye girdik

Merebalar biz kız arkadaşımla yaklaşık olarak 3 ay önce bi ilişkiye girdik fAkat arkadan bi iliskiydi sadece on tarafa yanlışlıkla kaydı ama çektim 1 kere gidip geldikten sonra hiç bi şekilde bosalma olmadi 3 aydır adet görüyor ama son adeti 5 gün erken oldu ve midem bulanıyor halsizlik vücutta uyuşma şikayetleri vardi bugün doktora gitti çinko kansızlık ve kalsiyum eksikligi çıkmış doktor yemek yememekten demiş sizce hamile olabilirmi zor durumdayım yardım ederseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.