Merhaba 6 haziran son adetım başlamıştı doktor kontrolünde femara ilacına başaldım adetimin 5. Günü

Merhaba 6 haziran son adetım başlamıştı doktor kontrolünde femara ilacına başaldım adetimin 5. Günü günde iki kez 5 gün daha sonra yumurta takibi yapıldı 20 mm yumurtam oldu ve oviletta çatlama iğnesi oldum ve bugun iğneden sonra 15. Günüm ve kanda gebelik testi yaptırdım sonucum 0,273 çıktı ve kahve lekem geldi 2 saat ara ile iki kez sonucun yükselme ihitmali var mı ? Yerleşme kanaması olabılır m

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebeliğin kesin olarak olmadığını söyleyebiliriz.Yerleşme kanaması ancak gebelikte görülür.Gebelik olmadığından yerleşme kanaması da olamaz