Merhaba, annem 44 yaşında ishal şikayetiyle gastroentroloji uzmanına gitti?

Merhaba, annem 44 yaşında ishal şikayetiyle gastroentroloji uzmanına gitti, Kan testi yaptırdı ASO 117 br, CEA 0,328, CA19 9,38 cıktı bu sonuçların anlamı nedir, daha kolonoskopi yaptırmadık doktoru onuda istedi. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal, sorun yok