Merhaba, ben geçen ay sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ama ikimizindr kıyafetleri vardı

Merhaba, ben geçen ay sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ama ikimizindr kıyafetleri vardı daha sonra adet oldum tam gününde başladı ve bitti ama diğerlerine göre biraz azdı. Yarın adet olmam gerekiyor normalde bugün sevgilimle tekrar sürtünme yoluyla ilişkiye girdim pantolonuma boşaldı bugün adet öncesi leke gelmesi gerekiyodu ama gelmedi. Hamilelik riskim var mıdır acaba? Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu gibi birlikteliklerde hamile kalmanız mümkün görülmüyor üstelik üzerinizde kıyafetleriniz de varken..
Her ay günü gününe adet olmayabilirsiniz. Birkaç gün erken veya birkaç gün gecikmeli olarak değişiklik gösterebilir