Prostat sıvısı yani zevk suyu gebelik oluşabilirmi?

İyi günler prostat sıvısı yani zevk suyu gebelik oluşabilirmi? Kız arkadasımın taytı ve iç camasırı vardı vajınaya herhangi bi akma sızınrı soz konusu değil sadece sıvı çamaşırı az nemlendirip vajınaya temas ederse gebelik oluşurmu?

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin belirtiğiniz şekilde bir cinsel beraberlikte hamilelik olasılığı bulunmamaktadır.