Merhaba iyi akşamlar,30 günlük düzenli adetim var 28 Ocakta adet olmuştum 2 şubatta ilişkiye girdim prezervatif yırtılması sonucu 40 dk içinde ella kullandım

Merhaba iyi akşamlar,30 günlük düzenli adetim var 28 Ocakta adet olmuştum 2 şubatta ilişkiye girdim prezervatif yırtılması sonucu 40 dk içinde ella kullandım 2 gün gecikmeli 2 Martta adet oldum.İnternet malum insanı şüpheye düşürüyor yok dış gebelik vs. Adet gördüm bitti herhangi bir hamilelik söz konusu yoktur değil mi?.İyi Çalışmalar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : Ella yı uygun görülen süre içerisinde kullanmışsınız ve adet de olmuşsunuz bu durumda hamile kalmanız mümkün görülmüyor. Adet tarihiniz zaman zaman bir kaç gün erken veya gecikmeli olarak değişiklik gösterebilir