Merhaba, dün akşam yan boşluk kısım (böğür dediğimiz bölüm) ve böbrek tarafında ağrı şikayeti ile acile gittim özellikle tuvaletimi yaparken böbreklerimde ağrı oluyordu

Merhaba, dün akşam yan boşluk kısım (böğür dediğimiz bölüm) ve böbrek tarafında ağrı şikayeti ile acile gittim özellikle tuvaletimi yaparken böbreklerimde ağrı oluyordu kan ve idrar tahlili yapıldı dr sistit dedi ama wbc yüksekliği internette çok kötü hastalıkların belirtisi olabileceği söyleniyor çok korktum ayrıca hastalık anksiyetem var sonuç çok mu yüksek bir limiti var mı yorumlar mısınız

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar.Tahlil sonuçlarınızı inceledik WBC yani lökosit değeriniz 9.45 çıkmış.Bu değer normal ve endişe  gerektirecek bir sonuç değil
Sistit tanısı için en değerli tahliller tam idrar tahlili ve idrar kültürü tahlilidir.
Ancak bize gönderdiğiniz tahliller arasında bu iki tahlil hakkında bilgi göremedik.
Korkmanızı gerektirecek bir durum kesinlikle yok ancak aksiyete yönünden tedavinizin takip edilmesi gerekebilir.Korkunuz bu nedenle olabilir.
Geçmiş olsun.