Merhaba, Eşimin yumurtalıklarında Kist olduğu söylendi ve kan testi yapıldı?

Merhaba, Eşimin yumurtalıklarında Kist olduğu söylendi ve kan testi yapıldı CA19-9 311, diğerleri (CEA-CA125 - CA15-3) normal seviyede. 2-3 hafta sonra tekrar test yapıldı 621 çıktı. bir hafta sonrada kist için ameliyat olacak. bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz, çok stres yapıyoruz. :(

Tahlil.com Cevabı : Bu tür testler tanı koydurucu testler değildir, en doğru sonucu kistin patolojik incelenmesi verecektir..