kan eksikliği problemi ile doktora çıktı göğsünde kitle olduğu söylendi

CEA 1.7CA-125 19CA-15-3 30CA-19-9 1TSH 0.379SERBEST T4 1.19SERBEST T3 2.89FER 3.6 Merhabalar eşim kan eksikliği problemi ile doktora çıktı göğsünde kitle olduğu söylendi tahlil sonuçları yukarda bilgilendirir iseniz seviniriz şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığa dair bilgiler var.Ancak göğüste kitle tamamen farklı bir durum.Bunun hakkında bilgi almak için ultrason,biyopsi gibi sonuçlar gerekecek.Bu kan tahlilleri kitle hakkında fikir vermez.