Merhabalar, benim son bir yıl içinde : yemeklerden sonra uykum arttı,karın bölgemde şişlik var,çabuk sinirlenmekteyim?

 Merhabalar, benim son bir yıl içinde : yemeklerden sonra uykum arttı,karın bölgemde şişlik var,çabuk sinirlenmekteyim, acıktığım zaman elim ayağım titriyor halsizleşiyorum.dahiliye doktoruna gittim açlık kan sonuç:90 yükleme yapıldı onun sonucu:72 bunu yorumlarmısınız ben doktordan net cevap alamadım.

Tahlil.com Cevabı : Reaktif hipogliseminiz olabilir aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz..Bir endokrinoloji uzmanına gerekirse ilave tahliller için de başvurunuz. http://tahlil.com/reaktif-hipoglisemi-nedir