Merhabalar hocam sürtünme ile ilişkiden sonra vajinal akıntı oldu.

Merhabalar hocam sürtünme ile ilişkiden sonra vajinal akıntı oldu ilk adet ağrısız ve kanama az görüldü ama diğer adetler düzenli ağrılı görüldü ve toplamda sürtünme ile ilişkiden sonra 3 ay adet gören bir kişi şuan bir gündür ortaya çıkan mide bulantısı baş dönmesi halsizlik karamsarlık ve bacaklarda alerji tipi kırmızılıklar çıktı gebe olma ihtimali varmıdır veya kesinlikle yoktur diyebilirmiyiz

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, sürtünme yolu ilişkiyle zaten vajina içine boşalma olmadıkça hamilelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür. Zaten ilişki sonra 3 ay adet döngüsü devam etmiş.Bu durum da hamilelik olmadığını kanıtlıyor.
Mide bulantısı baş dönmesi halsizlik karamsarlık ve bacaklarda alerji tipi kırmızılıklar ise hamilelik ile ilgili olmayan bir hastalığa ait belirtiler olabilir. Bu hastalığın araştırılması için ise tercihen bir dahiliye doktoruna muayene olup gereken tahlilleri de yaptırmanız uygun olabilir.

Sonuç olarak kafanızda soru işareti olmasın. Hamilelik ihtimali kesinlikle bulunmuyor. İçiniz rahat olsun.