Merhaba,Tam yumurtlama günümde parmağıma az miktarda zevk suyu geldi bende onu 2 parmağımla ovuştura

Merhaba,Tam yumurtlama günümde parmağıma az miktarda zevk suyu geldi bende onu 2 parmağımla ovuşturarak kuruttuğumu düşünüyorum.bundan 30 saniye sonra vajina deliğinin içine temas oldu ama çok az bir girme oldu reglim 6 gün gecikti 3 gün önce ki idrar testim negatif sizce hamile olma ihtimalim var mı?(Bir de bu olaydan beri sürekli araştırdığım için çok stresliyim ara sırada sarımsı akıntım var ve göğüslerimde hassasiyet var yaklaşık 5gün öncede grip oldum.Ama ilaç kullanımı olmadı.)

Tahlil.com Cevabı : Gecikmeli de olsa normal adet kanaması gördüyseniz endişe duymanıza gerek yok. Bu gibi durumlarla gebelik oluşmas riski yok denecek kadar azdır.