Merhaba.yasım 22..

Merhaba.yasım 22.. trıglısee: 387.1mg/d1 hıseker: 101.0 mg/d1 nmkolestere:191.4 mg/d1 hıure: 27.88 mg/d1 nmkanımda herhangi bir virüs varmı?kan tahlili yaptırdım bu yazdıklarım dısında cok fazla değer var fakat hepsini yazamadım kısa yazmak zorunda olduğum için.diğer değerler negatif yazıyor..bir hastalıktan süphelendım fakat içim rahat etmedi birde burdan sormak istedım..yardımcı olursanız sevınırım.sımdıden teşekkur

Tahlil.com Cevabı : Yapılan tahlillerin hiç biri virus tayini için kullanılan test değil.