Mide bulantısı ve kusma şikayeti ile doktora gittim idrar ve kan tahlilimde referans dışı değerler şunlar çıktı ; idrarda Protein : Eser/ KETON 2+ / NE% 77.4 / LY% 14.2 / RBC 5.31 / MCH 24.6 / MCH 72.1 Üşüttüm mü enfeksiyon mu var yoksa hamilelik mi acaba

Hocam 07.08.2018 tarihinde mide bulantısı ve kusma şikayeti ile doktora gittim idrar ve kan tahlilimde referans dışı değerler şunlar çıktı ; idrarda Protein : Eser/ KETON 2+ / NE% 77.4 / LY% 14.2 / RBC 5.31 / MCH 24.6 / MCH 72.1 Üşüttüm mü enfeksiyon mu var yoksa hamilelik mi acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlar hamilelik bulgusu değildir.