Normal değer kaç öğrenmek istiyorum .teşekkürler

Merhaba.Yaşım 30.sırt ağrıları için gittiğim fizik tedavi uzmadı d vitamin tahlili istedi ama sonuç için birşey demedi.demir eksikliğimde varmış .sonuçlarım Ferritin 3,90 , vitamin b12 253 , 25 -hidroksi vitamin 5.879.normal değer kaç öğrenmek istiyorum .teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 25 -hidroksi vitamin ;Serum 25(OH) D vitamini düzeyinin; <20 ng/ml olması eksiklik, 20-32 ng/ml olması yetersizlik, 32-100 ng/ml arasında olması normal olarak kabul edilmektedir.