Ovulasyon testi ile gebelik saptanabilir mi?

 Adetim 3 gün gecikti. evde gebelik testi olmadıgı için ovulasyon testi yaptım ve ikinci çizgi silik ama gözle görülür şekildeydi. ovulasyon testi ile gebelik saptanabilirmi..tesekkuler simdiden.

Tahlil.com Cevabı : Ovulasyon testi ile gebelik saptanmaz.İdrar ile yapılan gebelik testlerinin nasıl yorumlanacağı ve ne zaman yapılacağı çoğu zaman merak konusudur.Tahlil.com doktorları idrar ile yapılan gebelik testlerinin yorumlanması için GEBEMATİK geliştirdiler.İdrarile paılan gebelik testini yorumlatmak ve sonucun ne anlama geldiğini öğrenmek için gebematiğimizi hemen kullanabilirsiniz.Gebamatiği kullanmak için tıklayınız....