Pankreas kanseri hastasıyım vip ameliyatı oldum. CA 19 9 değerim yüksek çıktı.

 Pankreas kanseri hastasıyım vip ameliyatı 2013 4 ayında oldum kometrapı ve radyotrapi aldım gecen ay karaciğerime meteaz yapmış 2mm küçük bir tümörü yaktılar fakat tüm değerlerim normal veya sınırda ama ca19 kanser hücrem 103200 de bu neanlam taşıyor pet de bişey cıkmadı yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle acil şifhalar diliyoruz.CA 19 9 değeriniz yüksek, pankreas kanserinde de olağan bir durumdur.CA 19 9 yüksekliği, bunun nedenleri, hangi durumlarda yükseldiği hakkında daha çok bilgi almak ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...CA 19 9 yüksekliği http://tahlil.com/ca-19-9-kanser-antijeni-ca-19-9-yuksekligi-hangi-durumlarda-olur