Partnerimle iki gün cinsel ilişki yaşadım. İçime boşaldı. Adetimde gecikme olmadı. Ama rengi kahverengimsiydi

Partnerimle iki gün cinsel ilişki yaşadım. İçime boşaldı. Adetimde gecikme olmadı. Ama rengi kahverengimsiydi her zaman olduğu gibi bu 7 gün sürdü. Bittikten sonra ilk başlarda pembemsi daha sonra kahverengimsi sulu bi akıntı gelmeye başladı. İlişki üzerinden 24 gün geçti. Gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Sizce buna rağmen hamile olma olasılığım var mı yoksa başka bi rahatsızlığım mı var

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.