Progesteron testinin adetten sonraki 22.gunde yapildigini ve sonucun 0.14 ciktigini sormustum sizde yumurtlama olmadigini gosterir demistiniz

Progesteron testinin adetten sonraki 22.gunde yapildigini ve sonucun 0.14 ciktigini sormustum sizde yumurtlama olmadigini gosterir demistiniz. Yumurtlama ovulasyon donemine gelmedigi icin mi olmadigini gosterir yoksa hamilelik olsaydi daha yuksek mi cikmasi gerekirdi tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olsaydı bu değerde yükselme beklenirdi.