r 35 yaşındayım bir oğlum var ve tekrar çocuk sahibi olmak istiyorum ayrıca daha önce polikistikover olduğum söylenmişti 4 yıldır korunmuyorum teşekkürler

Biyokimya Prolaktin 11,50 ng/ml N(3,4 - 29,8) Total Testosteron 141,16 ng/dL H(8,1 - 70) merhabalar 35 yaşındayım bir oğlum var ve tekrar çocuk sahibi olmak istiyorum ayrıca daha önce polikistikover olduğum söylenmişti 4 yıldır korunmuyorum teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : tESTESTORON değeriniz yüksek çıkmış.Bu sonuç hamilleik yönünde bir engel olabilir.Prolaktin ise normal.