Sertleşme konusunda piyasada tamamen organik olduğu söylenen ve ilişki süresini uzatan birçok ilaç var acaba bunların kullanımı konusunda ne diyorsunuz?

Sertleşme konusunda piyasada tamamen organik olduğu söylenen ve ilişki süresini uzatan birçok ilaç var acaba bunların kullanımı konusunda ne diyorsunuz? Kullanılabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda öncelikle bir üroloji uzmanına başvurmalısınız. Sertleşme ile ilgili bir sorununuz varsa, bunun nedenine yönelik de araştırmalarda bulunacaktır.