Sevgilimle bir gun icinde bikac kez surtunme yoluyla iliskiye girdik

sevgilimle bir gun icinde bikac kez surtunme yoluyla iliskiye girdik 3 hafta sonra kanamam oldu parcalar halinde kanamam 15 gun surdu ve devamli aknegen hapi kullaniyorum iliskiden 1.5 ay sonra idrar testi yaptim negatif cikti ama simdi mide bulantisi bas donmesi cok oluyo haplardan mi yoksa gebemiyim

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimaliniz görünmüyor..

b********* :

Sevgilimle havuzda sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama boşalmadım. zevk suyu gelmiş olabilir sevigilimin hamile kalma ihtimalı varmıdır ?

Cevap:

Böyle bir durumda hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır. Adet gecikmesi olursa gebelik testi yaptırılabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.