1 hafta sonra adet oldu hamile olabilir mi?

Kiz arkadasimla adetinden 1 hafta önce ilişkiye girdik ve 1 hafta sonra adet oldu hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır. Adet olması hamile olmadığını gösterir.

m*********** :

Günaydın hocam adetten 1 gün sonra girilen ilişkide hamile kalma olasılığı nedir ?

Cevap:

Hamile kalma olasılığı vardır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.