Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım fakat boşalma olmadı zevk suyundan şüpheleniyoruz?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım fakat boşalma olmadı zevk suyundan şüpheleniyoruz şubatın 23 ünde gerçekleşti bir gün sonra ella hapı içtim martın 6 sında kanamam oldu 4 gün sürdü adet mi ama başka bişey mi anlamadım bugün kan testi yaptırdım beta hcg sonucum 0.91 çıktı sizce hamilelik var mı?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz hamileliğin oluşmadığını gösteriyor.

n******** :

kasiklarimda ve karnimda bide belimde agri var basim falan donuyor surtunmeyle iliski ustune iki defa tam zamaninda adet oldum 5 gun surdu ustune gorme ihtimali var mi bes defa test yaptim negatif lutfen cevap verin

Cevap:

Gebelik testi negatif çıktığı halde hala hamile olabileceklerine inanan bir çok Tahlil.com okuru var.Adet kanaması gördükleri halde, hala hamilelik yönünden test yaptırıp, test negatif çıksa bile hamilelik korkusundan kurtulamıyorlar.Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.,Buna rağmen hala hamilelik korkusundan kurtulamıyorsanız öncelikle bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.Bu konuda takıntınız var ise psikojik destek almanız da gerekebilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

B************ :

22 martta adetim başladı bittiğinde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşaldı vajına çevreme fakat bakireyim ve hamilelik belirtileri var mide bulantısı baş Dönmesi akıntı yorulma ruh halimde değişimler sinir stres mide ekşimesi, hamileysem 1 haftadan fazla değildir hamilemiyim? Bu belirtiler olurumu

Cevap:

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde boşalma gerçekleştiğinde gebe kalma olasılığı  pek mümkün değildir.Gebelik ihtimal ve olasılığı yönünden dikkat edilmesi gereken mevzu ise, erkeğin boşalma sonrası menisinin vajinaya girmemiş olmamasıdır.Eğer vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.Sürtünerek ilişkilerde hamilelik şansı nedir?Hamilelik nasıl oluşur, nasıl anlaşılır?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

f********** :

Bundan 4 gün önce pazar gecesi sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma durumu olmadı. sevgilimin adeti erken geldi hamilelik riski var mı çok tedirginiz

Cevap:

Hayır. Hamilelik riski yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.