Sevgilimle surtunmeli iliski yasadik vajinaya bosalma olmadi vajinaya giris de olmadi

Sevgilimle surtunmeli iliski yasadik vajinaya bosalma olmadi vajinaya giris de olmadi sadece sürtunme oldu ve elle dokunma oldu ama iceri girme soz konusu olmadi aradan 20 dk sonra kan geldi akıntıyla beraber sonra gecti ama acik renk degil cok koyu da idrarda da kann geldi pihti sekilde bir daha gelmedi acaba kizlik zari ile ilgili mi yoksa surtunmeden dolayi tahriş mi oldu acil yardim??

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarı yırtılmış veya zedelenmiş olabilir,