Sperm tahlil sonucum volüm:4cc renk:sarı beyaz süre:30dk motolite15%

 Sprem tahlil sonucum volüm:4cc renk:sarı beyaz süre:30dk motolite15% sayı62 milyon progresyon%5(+2)%10(+1) morfolojikanaliz2% amorfbaşanomisi38% pinheadsprem7% uzunbaş7% boyunanomisi30%. Not: vitalite %72 saygılar Hürmetler iy çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Normal şekillli spermlerin oranı düşük görülüyor.