Sperm tahlilimde hareketsiz spem 10 çıkmış.

 Hareketli sperm:6 Hareketsiz sperm:10 Toplam sperm:16 Hareketli sperm/ejek: 0,80 M Hareketsiz sperm/ejek: 1,30 M Toplam sperm/ejek: 2,10 M raporumu yorumlayabilirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı :

Hareketsiz sperm oranınız yüksek bu normal değil. Sperm tathilinde başka parametrelere de bakılmaktadır.Ancak sadece bu değerleri göndermişsiniz. Dilerseniz tahlilinizin görselini de sorunuza ekleyerek sitemize gönderebilirsiniz.