Spermler , kıyafetten vajinaya ulaşır mı ?

Spermler , kıyafetten vajinaya ulaşırmı ? kişi bu durumda hamile kalırmı

Tahlil.com Cevabı : Ulaşamaz merak etme.

g**************** :

adetim bittikten bir hafta sonra erkek arkadaşımla üstümüzde kıyafetller varken ilişkiye girdik erkek arkadaşım kendi üstüne boşaldı,adetim gecikti hamile olma ihtimalim var mı?spermler hava ile temas edince bozulur mu?test yaptırmalımıyım?adetim bir haftadan fazla gecikti lutfen cevap verin lutfen

Cevap:

Bu şekilde nasıl hamile kalmayı düşünüyorsun? Sitemizdeki yazıları okuyun biraz bilginiz artsın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.