Şubat ayının 19 ya da 20 arası sürtünme yolu ile ilişkiye girdim adetim 6 gün geçikti doğurganlık seviyem zayıftı boşalma olmadı

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde boşalma gerçekleştiğinde gebe kalma olasılığı  pek mümkün değildir.Gebelik ihtimal ve olasılığı yönünden dikkat edilmesi gereken mevzu ise, erkeğin boşalma sonrası menisinin vajinaya girmemiş olmamasıdır.
Eğer vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.
Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.

Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.