Sevgilimle yan yatarak yuz yuze ciplak bir sekilde surtunme yoluyla iliski yasadim. Ancak bosalmasini vajina bolgeme degilde yan olacak sekilde genital bolgeye yani bacak arama bosaldi.

Merhabalar. Sevgilimle yan yatarak yuz yuze ciplak bir sekilde surtunme yoluyla iliski yasadim. Ancak bosalmasini vajina bolgeme degilde yan olacak sekilde genital bolgeye yani bacak arama bosaldi. Ayni zamanda bakireyim bu durumda sperm sizmis olabilir mi ? hamile kalma olasiligim var midir ?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme yoluyla cinsel beraberlik  özellikle evlilik öncesi  genç çiftler tarafından  çok sık başvurulan bir yöntemidir.Bakire kızlar bakireliklerine zarar gelmesin diye bu ilişkiyi sıklıkla tercih etmektedir.
Tahlil.com'da bu konuda binlerce soru yanıtladık.Elimizden geldiğince de sizin gibi genç okurlarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz .
Sürtünerek boşalma sonrası, sperm hücrelerinin vajina içine girmesi halinde bir hamilelik olasılığı bulunmaktadır.Bu da çok yüksek bir olasılık değildir.
Fakat  bu konuda bir endişeniz var ise ve beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olursa gebelik testi yapılması kafanızı rahatlatacaktır.
Konuya dair yazdığımız yazı, verdiğimiz cevaplar ve bu konuda Tahlil.com doktorlarının uyarı ve önerilerini okumak için tıklayınız....