Sürtünme ile ilişki yaşayıp ertesi gün hapı kullanmıştım. 1 hafta sonra adet dönemim olmamasına rağmen kanamam oldu ama çok yoğun değildi

Sürtünme ile ilişki yaşayıp ertesi gün hapı kullanmıştım. 1 hafta sonra adet dönemim olmamasına rağmen kanamam oldu ama çok yoğun değildi 2 -3 damla oldu. Sizce neden böyle bişey oldu ?

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı bazen adet döngüsünde bu tür bozukluklar yapar.Gerekli gereksiz bu tür hapları kullanmamanızı ve bu konuda doktorunuza danışmanızı öneririz.