Sürtünme yolu ile bir ilişki yaşadık.vagina içi ile temas olmadı ve oraya boşalmada olmadı

 Sürtünme yolu ile bir ilişki yaşadık.vagina içi ile temas olmadı ve oraya boşalmada olmadı. adet günümden 3 gün önce adet renginde ama çok az 2 gün süreli bi akıntım oldu. ve şuanda mide bulantıları yaşıyırum. hamile miyim yoksa bu durum psikolojik mi? lütfen acilverin psikolojim bozuldu :(

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız cinsel deneyime göre hamilelik yok. Yaşadığınız sıkıntılar tamamen psikolojik olabilir.