Sürünme şeklinde iliskim oldu boşalmada olmadi ama korkup ella kullandım 18 yaşındayım olmayan adet duzenim iyice alt üst oldu temmuzda 6 gün renk normal ama tu

Daha önce sormuştum ama inanın stresten ağrılar giriyor karnıma . Sürünme şeklinde iliskim oldu boşalmada olmadi ama korkup ella kullandım 18 yaşındayım olmayan adet duzenim iyice alt üst oldu temmuzda 6 gün renk normal ama tuvaletten tuvalete gelen kanamam oldu . İlişkiden 45 gün sonra test yaptım negatif çıktı . Ağustos ayında adet olmadım yael uzak içtim biteli 1- 2 gun oldu bekliyorum . Farklı bir markayla ilişkiden 63 gün sonra tekrar test yaptım adetim 8 gün gecikince yani bugün yine negatif çıktı . İdrar testinde görünmemesi mümkün mu korkmalı miyim gebelik ihtimali var midir hala ? Hiç bir belirtimde yok ama düşünmekten artık paronayak oldum lütfen cevap verin

Tahlil.com Cevabı : İdrar testi yapmanız için adet zamanınızın bir hafta 10 gün geçmesi gerekir. Yani tam zamanında testi yapmışsınızki bu zamanda doğru sonuç verir. Yine söylüyorum sürtünme ile yaşanan ilişkilerde hamilelik olasılığı yoktur.