Perşembe gece nisanlimla sürtünme şeklinde bazı şeyler yaşadık ikimizde de iç çamaşırı vardı hiçbir şekilde cinsel organlar arasında temas olmadı boşalma olmadı

 Perşembe gece nisanlimla sürtünme şeklinde bazı şeyler yaşadık ikimizde de iç çamaşırı vardı hiçbir şekilde cinsel organlar arasında temas olmadı boşalma olmadı 23 yaşındayım adet günüme 14 gün var gebelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme olamdan hamilelikten söz edilemez.Bu şekilde yaşanana ilişkilerde hamilelik oluşmaz.