Tahlil sonuçlarım iyi mi? Herhangi bir tiroid rahatsızlığım var mı?

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, tahlil sonuçlarınızı soru sorma aşamasında eklemediğiniz için sonuçlarınızı göremedik.Bu nedenle yorum yapamıyoruz.
Dilerseniz [email protected] a bilgilerinizi atarsanız size 1 soru sorma hakkı daha tanımlayabiliriz.