En son adetim 5 temmuz bu ay 2sinde olmam lazımdı fakat olmadım.

En son adetim 5 temmuz bu ay 2sinde olmam lazımdı fakat olmadım. Dün ucretli kan tahlili yaptırdım 0.1 27 panic yazıyor tahlilde doktora çıkmadım laboratuar daki kisilere sordum onlarda ilk defa boyle bir sonuç gormediklerini soylediler. Sonuç. Nedir acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç 0,1 ise negatif olarak görünüyor..