Selam. Su an d.bakirda askerim 4.ayın evleneli 5 ay oldu

Selam. Su an d.bakirda askerim 4.ayın evleneli 5 ay oldu gelmeden önce sevgili karımla guzel bi ilişkimiz oldu tam anlamıyla bosalmada oldu vajina içine ancak hala adet görüyor evde testi negatif çıkmış ancak karnım buyudu kanlı akintim var kasiklar bel agiriyor diyor okudum gebelik olamaz demi?

Tahlil.com Cevabı : Eğer eşiniz adet görüyorsa ve test sonucu negatifse hamilelik söz konusu olamaz.