Yeğenim 4 yaşında, doktor önce kansız sonrada talesemi hastasi demiş üç ay önce tahlil yaptırmıştık

Yeğenim 4 yaşında, doktor önce kansız sonrada talesemi hastasi demiş üç ay önce tahlil yaptırmıştık o tahlile göre yorumlamış . Bu hastaligin tedavisi var midir

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki var.Bizim önerimiz yeğeninizin bir çocuk hematoloji doktoru tarafından takip ve tedavi edilmesi.