Testteki bütün değerlerim gayet normal çıktı sadece idrarımda; protein (+2 - negatif )

hocam merhabalar öncelikle tahlil sonuçlarımı incelediğiniz için çok teşekküreder saygılarımı sunarım. geçen hafta kaşıntı nedeniyle gittiğim dahiliyeye idrar,kan ve gaita örnekleri verdim. testteki bütün değerlerim gayet normal çıktı sadece idrarımda; protein (+2 - negatif ) ??????

Tahlil.com Cevabı : İdrarda protein çıkması normalde beklenen bir durum değil. Ek testlerin yapılması gerekli. Bir nefroloji uzmanına muayene olmalısınız.