Tutumamayan gebelik neden kaynaklanmaktadır.

Merhaba geçen gün yazmıştım 8 . 8.2014 te kan testi yaptırdım 16.37 çıktı 9.8.2014 te adet oldum adetim 10 gün gecikmişti. 13.8.2014 te tekrar doktora gittim sonuç 0.611 çıktı doktor tutumamayan gebelik dedi tutumamayan gebelik neden kaynaklanmaktadır.

Tahlil.com Cevabı : Birçok neden olabilir, ancak ilk haftalardaki düşüklerin en çok görülen nedeni koromozom bozukluklarıdır..