bekaretimi herhangi birşey olmuş mudur ?

merhabalar sizi meşgul etmek istemem ama tecrübesizliğime verin.20 yaşındayım ve sevgilimle üzerimizde kotlar varken sürtündük bende adettim. bekaretimi herhangi birşey olmuş mudur ? lütfen yardımcı olun içim içimi yiyor pişmanım :(

Tahlil.com Cevabı : Bu tarz bir ilişkiyle bekarete zarar gelmez ancak sizinde belirttiğiniz gibi; yaşınız küçük ve cinsellik için bilgisiz, erken bir dönem. Bu pişmanlığın yinelenmemesini temenni ederiz.