3-4 saat sonra dus aldım yikadim.

Sevgilimle sürtunme yoluyla ilişkiye girdik.iç çamaşırimiz Yoktu 16 yaşındayim bakireyim.sevgilim boşalmadi.orgazm olmadim ama zevk suyu gelmiş olabilir.peçeteyle sildim.3-4 saat sonra dus aldım yikadim.prezervatifi yoktu. Yinede panik oldum bu şekilde hamile kalirmiyim çok korkuyorum en ufak şeyde.

Tahlil.com Cevabı : Cinsellik için henüz çok küçük ve bilgisizsiniz. Bu kadar acele etmemeni tavsiye ederim. Boşalma olmadan gebelik olmaz.