pedden sperm geçer mi hamilelik riski var mıdır

Sevgilimle yaklaşık 1 hafta kadar önce sürtünme yolu ile ilişki yaşadık.Bende boxer onda iç çamaşırı ve ped vardı pedden sperm geçer mi hamilelik riski var mıdır benım boxerımda ufak bir ıslaklık vardı

Tahlil.com Cevabı : Gebelik için spermin direkt temas etmesi gerekir. Kıyafet üzerinde bu temas sağlanamaz.