Yaklaşık 15 gün önce erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık. regl dönemimdeydim herhangi bir boşalma olmadı?

Yaklaşık 15 gün önce erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık. regl dönemimdeydim herhangi bir boşalma olmadı fakat zevk suyu geldi. tekrar regl dönemine girmeme yaklaşık 10 gün var şuan kasıklarımda ve göğüslerimde ağrı var bu kadar kısa sürede hamilelik ve belirtileri olabilir mi hocam ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik belirtileri olduğunu düşümüyorum. Adet zamanını bekle 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapman uygundur.